Skip to content

רואה חשבון בנתיבות

רואה חשבון בנתיבות עם משרד רואה חשבון מומלץ

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

מחפש רואה חשבון בנתיבות אשר יוכל לבצע את מלאכתו באופן המיטבי ביותר עבור העסק שלך?
משרד רואה החשבון שלנו מעניק את כל המעטפת בנושא ניהול, דיווח והנפקת הדוחות השונים למס הכנסה, מעמ, ביטוח לאומי ועוד.. 

שירותי חשבונאות מלאים בנתיבות

עובדי משרד רואה חשבון רויסמן חשבים  המיומנים מלווים את כל הלקוחות שלנו בנושאים יום יומיים כמו:

  • טיפול בחשבונות
  • הגשת דוחות חודשיים או דו חודשיים בדרך מקוונת וקלה עבור הלקוחות. כך הם גם מרוויחים עוד כמה ימי אשראי והכספים יורדים באמצעות הוראת הקבע, ללא צורך בטרחה הקשורה בהעברת המחאות.
  • דוחות כספיים רווח והפסד – בהתאם למידע בהנהלת החשבונות, אנו מכינים באופן קבוע דוחות רווח והפסד כדי לראות את מצבם הכלכלי של העוסקים הפטורים, העוסקות המורשים, השותפויות הרשומות והחברות בע"מ.

על פי התוצאות, אנו משוחחים עם הלקוחות ומייעצים להם לבצע שינויים נדרשים כמו לדוגמה להפחית בשיעור המקדמות כדי לא ליצור תשלום מס מיותר, להפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה לאור העובדה שההכנסות עברו את הרף של הכנסות בסך כ – 100,000 ₪ בשנה ועוד.

שירותי חשבונאות לעסקים

אנו ברויסמן חשבים מספקים את כל שירותי החשבונאות לעסקים בנתיבות, בכל גודל ומכל אזור.

דוחות שנתיים למס הכנסה

כל מי שהוא עוסק פטור, עוסק מורשה, שותף בשותפות רשומה או בעל שליטה בחברה, נדרש בכל שנה להגיש דוח אישי לרשויות המס. חלק מהמידע קיים אצלנו במערכות מתוך נתוני הנהלת החשבונות בנוסף לכך אנו מבקשים כבר בתחילת השנה מהלקוחות להעביר אלינו את כל המסמכים הנוספים הרלוונטיים כמו לדוגמה:

  • טופסי 106 של בני הזוג.
  • מסמכים על הכנסות נוספות כמו הכנסה משכר דירה.
  • אישורים על הוצאות מוכרות במס, הפקדות לביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, קופות גמל, קרנות השתלמות, קופות פנסיה ואישורים מקוריים על תרומות לעמותות שיש להם אישור על פי סעיף 46 לחוק.

סימולציה עבור תוצאות הדוחות האישיים

לאחר קליטת מלוא הנתונים, התוכנה מבצעת את התחשיב ואפשר לראות את התוצאות של תשלום מס, או לחלופין קבלת החזר מס.

שכירים אינם נדרשים להגיש דוחות אישיים למס הכנסה, אך כדאי גם להם להיות אתנו בקשר כדי שנבדוק אם מגיע להם החזר מס. מי שלא עבד לאורך כל השנה, קיבל דמי אבטלה, חל"ת, דמי לידה או כל קצבה אחרת, קיימת סבירות שמגיע לו החזר מס. יש נושאים רבים שאנו בודקים במהלך הכנת הדוחות הללו, כדי שהלקוחות יקבלו את מלוא המס ששולם ביתר.

נשמח לעזור לשכירים בנושא אקוטי זה ולהגיש עבורכם דוח לשנה או לשש שנים אחורה על פי הצורך.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +