רואה חשבון בירוחם

מחפש רואה חשבון בירוחם אשר יוכל לבצע את מלאכתו באופן המיטבי ביותר עבור העסק שלך?
משרד רואה חשבון רויסמן, מעניק את כל המעטפת בנושא ניהול, דיווח והנפקת הדוחות השונים למס הכנסה, מעמ, ביטוח לאומי ועוד.. 

אנו מעניקים שירות נרחב ומקצועי ללקוחות שלנו, אנשי העסקים אשר פעילים בירוחם ובנגב, רבים מהם הם בעלי חברות אשר עוסקות במגוון רחב של  תחומים. הליווי הפיננסי שלנו כולל היכרות מעמיקה עם תחומי העיסוק של כל אחד מהלקוחות כדי לייעץ לו בנושאים שונים הקשורים בניהול העסק.

שירותי חשבונאות מלאים בנתיבות

עובדי משרד רואה חשבון רויסמן חשבים  המיומנים מלווים את כל הלקוחות שלנו בנושאים יום יומיים כמו:

  • טיפול בחשבונות
  • הגשת דוחות חודשיים או דו חודשיים בדרך מקוונת וקלה עבור הלקוחות. כך הם גם מרוויחים עוד כמה ימי אשראי והכספים יורדים באמצעות הוראת הקבע, ללא צורך בטרחה הקשורה בהעברת המחאות.
  • דוחות כספיים רווח והפסד – בהתאם למידע בהנהלת החשבונות, אנו מכינים באופן קבוע דוחות רווח והפסד כדי לראות את מצבם הכלכלי של העוסקים הפטורים, העוסקות המורשים, השותפויות הרשומות והחברות בע"מ.

על פי התוצאות, אנו משוחחים עם הלקוחות ומייעצים להם לבצע שינויים נדרשים כמו לדוגמה להפחית בשיעור המקדמות כדי לא ליצור תשלום מס מיותר, להפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה לאור העובדה שההכנסות עברו את הרף של הכנסות בסך כ – 100,000 ₪ בשנה ועוד.

שירותי חשבונאות לעסקים בירוחם

אנו ברויסמן חשבים מספקים את כל שירותי החשבונאות לעסקים בכל גודל ומכל אזור.

 

הלוואות בערבות מדינה

לקוחות אשר זקוקים להלוואות לצורך הון חוזר, או לצורך ביצוע שינויים בעסק כמו לדוגמה רכישת מכונה מתוחכמת למפעל, זקוקים למימון. אנו מסייעים להם לאורך כל הדרך לקבלת הלוואה בערבות המדינה מאחד הבנקים המסחריים.

מהלך זה מצריך הכנת דוחות כמו תוכנית עסקית, דוח רווח והפסד, תזרים מזומנים ועוד. בשיחה האישית עם נציג הבנק מצטרף לבעל העסק גם רואה החשבון של המשרד וזאת כדי להסביר באופן מקצועי לבנקאי את מצבו הכלכלי של העסק, התוכניות לעתיד, צפי ההכנסות, שינויים ארגוניים ועוד.

הליווי הפיננסי הצמוד במקרים הללו יוצר ברוב המקרים הבנה מעמיקה של המצב אצל הבנקים ומתוך כך קיים רצון לעזור. אחוז ניכר מהלקוחות שלנו קיבלו בדרך זו הלוואות בריביות פחותות ובתנאים מועדפים וכך יצרו מסלול ניהולי מעולה לטובת קידום עסקיהם בארץ ובעולם.

אנחנו עם היד על הדופק רואה החשבון חי את הלקוח ומעלה הצעות ייעול עסקיות אופרטיביות

הליווי שלנו כולל הפקת דוחות רווח והפסד רבעוניים וניתוח שלהם, כדי להמליץ ללקוחות על דרכים שונות לייעול ההתנהלות היום יומית בעסק בכל מה שקשור לפיננסים. כמו תמחור נכון של המוצרים, שיטות עבודה והצעות לשיפור הרווחיות בעסק.

מעניין אתכם? השאירו מספר פרטים ונשמח להעניק לכם שירות.