Skip to content

רואה חשבון בירוחם

רואה חשבון בירוחם עם משרד רואה חשבון מומלץ

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

מחפש רואה חשבון בירוחם אשר יוכל לבצע את מלאכתו באופן המיטבי ביותר עבור העסק שלך?
משרד רואה חשבון רויסמן, מעניק את כל המעטפת בנושא ניהול, דיווח והנפקת הדוחות השונים למס הכנסה, מעמ, ביטוח לאומי ועוד.. 

אנו מעניקים שירות נרחב ומקצועי ללקוחות שלנו, אנשי העסקים אשר פעילים בירוחם ובנגב, רבים מהם הם בעלי חברות אשר עוסקות במגוון רחב של  תחומים. הליווי הפיננסי שלנו כולל היכרות מעמיקה עם תחומי העיסוק של כל אחד מהלקוחות כדי לייעץ לו בנושאים שונים הקשורים בניהול העסק.

שירותי חשבונאות מלאים בנתיבות

עובדי משרד רואה חשבון רויסמן חשבים  המיומנים מלווים את כל הלקוחות שלנו בנושאים יום יומיים כמו:

  • טיפול בחשבונות
  • הגשת דוחות חודשיים או דו חודשיים בדרך מקוונת וקלה עבור הלקוחות. כך הם גם מרוויחים עוד כמה ימי אשראי והכספים יורדים באמצעות הוראת הקבע, ללא צורך בטרחה הקשורה בהעברת המחאות.
  • דוחות כספיים רווח והפסד – בהתאם למידע בהנהלת החשבונות, אנו מכינים באופן קבוע דוחות רווח והפסד כדי לראות את מצבם הכלכלי של העוסקים הפטורים, העוסקות המורשים, השותפויות הרשומות והחברות בע"מ.

על פי התוצאות, אנו משוחחים עם הלקוחות ומייעצים להם לבצע שינויים נדרשים כמו לדוגמה להפחית בשיעור המקדמות כדי לא ליצור תשלום מס מיותר, להפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה לאור העובדה שההכנסות עברו את הרף של הכנסות בסך כ – 100,000 ₪ בשנה ועוד.

שירותי חשבונאות לעסקים בירוחם

אנו ברויסמן חשבים מספקים את כל שירותי החשבונאות לעסקים בכל גודל ומכל אזור.

הלוואות בערבות מדינה

לקוחות אשר זקוקים להלוואות לצורך הון חוזר, או לצורך ביצוע שינויים בעסק כמו לדוגמה רכישת מכונה מתוחכמת למפעל, זקוקים למימון. אנו מסייעים להם לאורך כל הדרך לקבלת הלוואה בערבות המדינה מאחד הבנקים המסחריים.

מהלך זה מצריך הכנת דוחות כמו תוכנית עסקית, דוח רווח והפסד, תזרים מזומנים ועוד. בשיחה האישית עם נציג הבנק מצטרף לבעל העסק גם רואה החשבון של המשרד וזאת כדי להסביר באופן מקצועי לבנקאי את מצבו הכלכלי של העסק, התוכניות לעתיד, צפי ההכנסות, שינויים ארגוניים ועוד.

הליווי הפיננסי הצמוד במקרים הללו יוצר ברוב המקרים הבנה מעמיקה של המצב אצל הבנקים ומתוך כך קיים רצון לעזור. אחוז ניכר מהלקוחות שלנו קיבלו בדרך זו הלוואות בריביות פחותות ובתנאים מועדפים וכך יצרו מסלול ניהולי מעולה לטובת קידום עסקיהם בארץ ובעולם.

אנחנו עם היד על הדופק רואה החשבון חי את הלקוח ומעלה הצעות ייעול עסקיות אופרטיביות

הליווי שלנו כולל הפקת דוחות רווח והפסד רבעוניים וניתוח שלהם, כדי להמליץ ללקוחות על דרכים שונות לייעול ההתנהלות היום יומית בעסק בכל מה שקשור לפיננסים. כמו תמחור נכון של המוצרים, שיטות עבודה והצעות לשיפור הרווחיות בעסק.

מעניין אתכם? השאירו מספר פרטים ונשמח להעניק לכם שירות.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +