Skip to content

רואה חשבון בדרום

רואה חשבון בדרום עם משרד רואה חשבון מומלץ

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

מחפש רואה חשבון בדרום אשר יוכל לבצע את מלאכתו באופן המיטבי ביותר עבור העסק שלך?
משרד רואה חשבון רויסמן מעניק את כל המעטפת בנושא ניהול, דיווח והנפקת הדוחות השונים למס הכנסה, מעמ, ביטוח לאומי ועוד.. משרדנו מעניק את מלוא המעטפת אשר זקוקים לה העסקים השונים בתחום החשבונאות. מתאים לכל עסק, בכל גודל ובכל תחום.

אנו מתמחים בתחום החקלאות בין יתר ההתמחויות של המשרד

מומלץ לקרוא גם >> מדרגות מס ואחוזי הנחה לפי ישובים בדרום

שירותי הנהלת חשבונאות בדרום

בהתאם לניירת ולדיווחים המקוונים מהלקוחות, אנו מקלידים את נתוני הנהלת החשבונות בתוכנות הייעודיות כדי לבצע תחשיבים חודשיים של התשלומים. בנוסף לכך אנו מבצעים תחשיבים של שכר העבודה לכל אחד מהעובדים בהתאם למידע הספציפי אשר מגיע מבעלי העסקים.

לאחר שהלקוחות מאשרים את ביצוע התשלומים בהתאם לגובהם, אנו משדרים באופן מקוון דיווחים ותשלומים לרשויות מע"מ, מס הכנסה מקדמות, מס הכנסה ניכויים, ביטוח לאומי וביטוח לאומי מעבידים. זוהי דרך נוחה ביותר וכך הלקוחות מרוויחים עוד כמה ימי עסקים, עד שהתשלום בפועל יורד מחשבון הבנק שלהם.

שירותי חשבונאות מלאים בדרום

עובדי משרד רואה חשבון רויסמן חשבים  המיומנים מלווים את כל הלקוחות שלנו בנושאים יום יומיים כמו:

  • טיפול בחשבונות
  • הגשת דוחות חודשיים או דו חודשיים בדרך מקוונת וקלה עבור הלקוחות. כך הם גם מרוויחים עוד כמה ימי אשראי והכספים יורדים באמצעות הוראת הקבע, ללא צורך בטרחה הקשורה בהעברת המחאות.
  • דוחות כספיים רווח והפסד – בהתאם למידע בהנהלת החשבונות, אנו מכינים באופן קבוע דוחות רווח והפסד כדי לראות את מצבם הכלכלי של העוסקים הפטורים, העוסקות המורשים, השותפויות הרשומות והחברות בע"מ.

על פי התוצאות, אנו משוחחים עם הלקוחות ומייעצים להם לבצע שינויים נדרשים כמו לדוגמה להפחית בשיעור המקדמות כדי לא ליצור תשלום מס מיותר, להפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה לאור העובדה שההכנסות עברו את הרף של הכנסות בסך כ – 100,000 ₪ בשנה ועוד.

שירותי חשבונאות לעסקים בדרום

אנו ברויסמן חשבים מספקים את כל שירותי החשבונאות לעסקים בכל גודל ומכל אזור.

 

הגשת דוחות אישיים

בכל שנת כספים אנו מגישים דוחות אישיים עבור כל הלקוחות העצמאיים ובעלי השליטה בחברות. המומחים שלנו בתחום זה מכינים כל דוח בתשומת לב רבה כדי לכלול בו את כל ההכנסות וגם את כל ההוצאות המוכרות, כדי שגובה המס יהיה על פי חבות המס של כל אדם.

הגשת הצהרת הון

כל אדם שפותח עסק נדרש בחודשים הראשונים להגיש הצהרת הון ולאחר מכן הדרישה היא אחת לכמה שנים להגיש שוב הצהרה עדכנית. אנו עוברים עם הלקוח על כל המידע ובהתאם לנתונים ולמסמכים מגישים דוח מרוכז אשר כולל את הנכסים שברשותו כמו דירה, חנות, משרד או קרקע. פרטי המכונית שברשותו וכלי תחבורה נוספים. פרטים על כספים בחסכונות, קופות גמל, קופות פנסיה ועוד.

משרדנו לשירותכם בכל מה שקשור להתנהלות עם רשויות המס וכל נושא חשבונאי.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +