Skip to content

רואה חשבון בדימונה

רואה חשבון בדימונה עם משרד רואה חשבון מומלץ

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

מחפש רואה חשבון בדימונה אשר יוכל לבצע את מלאכתו באופן המיטבי ביותר עבור העסק שלך?
משרד רואה החשבון שלנו מעניק את כל המעטפת בנושא ניהול, דיווח והנפקת הדוחות השונים למס הכנסה, מעמ, ביטוח לאומי ועוד.. 

המיסוי הוא נושא מורכב בישראל, הן לאור השיעור הגבוה של המיסוי על כל רבדיו והן לאור השינויים שחלים ברמת המיסוי מעת לעת. משרד רואה חשבון רויסמן מתמחים במיסוי עסקים ומספקים את כלל שירותי החשבונאות לעסקים.

שירותי ראיית חשבון מלאים בדימונה

עובדי משרד רואה חשבון רויסמן חשבים  המיומנים מלווים את כל הלקוחות שלנו בנושאים יום יומיים כמו:

  • טיפול בחשבונות
  • הגשת דוחות חודשיים או דו חודשיים בדרך מקוונת וקלה עבור הלקוחות. כך הם גם מרוויחים עוד כמה ימי אשראי והכספים יורדים באמצעות הוראת הקבע, ללא צורך בטרחה הקשורה בהעברת המחאות.
  • דוחות כספיים רווח והפסד – בהתאם למידע בהנהלת החשבונות, אנו מכינים באופן קבוע דוחות רווח והפסד כדי לראות את מצבם הכלכלי של העוסקים הפטורים, העוסקות המורשים, השותפויות הרשומות והחברות בע"מ.

על פי התוצאות, אנו משוחחים עם הלקוחות ומייעצים להם לבצע שינויים נדרשים כמו לדוגמה להפחית בשיעור המקדמות כדי לא ליצור תשלום מס מיותר, להפוך מעוסק פטור לעוסק מורשה לאור העובדה שההכנסות עברו את הרף של הכנסות בסך כ – 100,000 ₪ בשנה ועוד.

רואה חשבון לעסקים בדימונה

אנו ברויסמן חשבים מספקים את כל שירותי החשבונאות לעסקים בכל גודל ומכל אזור.

 

תשלומי מס

ניהול המיסוי הוא נדבך חשוב מאד בהתנהלות של כל עסק. לאורך כל השנה אנו מייעצים ללקוחות שלנו בנושא תשלומי המקדמות, אם להעלות או להוריד אותם בהתאם לפעילות העסקית, תוך מבט קדימה כדי להיערך מראש על פי צפי תשלום המס או החזר המס.

המשרד מייצג את לקוחותיו מול רשויות המס בדיונים הקשורים להתנהלות העסקית, למידע בדוחות האישיים או בהצהרות ההון. הידע הרב שצברנו מאפשר לנו להגיע להסכמים ייחודים ולהבנות עם הרשויות, כדי שהלקוח ישלם את מינימום המס ההכרחי.

החזרים של מס שבח

אנו עורכים בדיקה מקצועית מעמיקה עבור הלקוחות שלנו ששילמו בשנים האחרונות מס שבח. קיימים כמה קריטריונים שעל פיהם הלקוח יכול לקבל את התשלום או חלק ממנו בחזרה לאור גילו או על פי פרמטרים אחרים שקבע משרד האוצר. בתום הבדיקה והפנייה לרשות המיסים, חלק מהלקוחות שלנו נהנים מהחזר של מס שבח בסך אלפי שקלים, או עשרות אלפי שקלים.

החזרי מס

אנו מגישים עבור שכירים רבים דוחות אישיים לשש שנים אחורה וזאת כדי שיקבלו את החזרי המס שמגיעים להם עבור השנים שבהן לא עבדו בכל חודשי השנה, קיבלו קצבאות שונות, לא קיבלו את כל נקודות הזיכוי המגיעות להם, או לא בוצע תיאום מס כאשר עבדו בשתי עבודות ולכן שולם כפל מס.

אם גם אתם רוצים ליהנות מהחזרי מס ושירותי חשבונאות מעולים, אנא השאירו מספר פרטים ונשמח להיות אתכם בקשר.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +