Skip to content

מס רכישה באר שבע

מס רכישה בבאר שבע עם יועץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

נמצאים לקראת רכישה של נכס מקרקעין? מס רכישה באר שבע זה משהו שתצטרכו להביא בחשבון במקרה הזה כחלק מהעסקה. גובה המס שיהיה עליכם לשלם תלוי במספר רב של גורמים, והרי שאם אתם רוצים לקבל הערכה מדויקת, פניה אל רואה חשבון במקרה הזה תוכל לעזור לכם להתקדם הלאה.

אולי יעניין אותך גם >>> זקוקים ליועץ מס בבאר שבע?
                                  החזר מס שבח
                                  רואה חשבון בבאר שבע

אל תתנהלו לבדכם בקידום עסקת הרכישה של הנכס, שכן אתם עלולים לקבל החלטות שגויות שעוד תתחרטו עליהן. רואה חשבון מנוסה יוכל לעזור לכם להתנהל בחוכמה מבחינת ניצול של כל הטבות המס שמגיע לכם ומיצוי הזכויות עד תום. כך לא יהיו לכם הפתעות מיותרות ברגע שיגיע המועד שתחתמו על העסקה.

מס רכישה באר שבע – כמה צריך לשלם?

כפי שהזכרנו לעיל, גובה המס הספציפי שתצטרכו לעמוד בו יהיה תלוי במשתנים רבים. מעבר לכך, עליכם להביא בחשבון את בחינת הזכויות המגיעות לכם, שכן יש מקרים רבים שבהם אנשים מבצעים עסקות מקרקעין ואף לא מודעים בכלל לנקודות זיכוי המס שמגיעות להם וההטבות.

בחינה של מס רכישה באר שבע, לצד ליווי מקצועי לאורך כל תהליך רכישת הנכס, זה הדבר היעיל ביותר שתוכלו לעשות במקרה ותרצו להיות בטוחים שאתם קונים את הנכס שלכם בתנאים מצוינים. כאשר ישנו רואה חשבון מקצועי ומנוסה שמלווה אתכם בתהליך הזה, הוא יוכל לתת לכם טיפים מעשיים שרק יעזרו לכם בכל התהליך.

רכישת נכס בבאר שבע – תעשו זאת בחוכמה

כל ההיבטים שהזכרנו לעיל בנושא המיסוי, לצד החוקים שחלים עליכם בהיבט המשפטי, משחקים תפקיד חשוב בהבנת הזכויות שלכם כאשר אתם נמצאים לקראת רכישה של נכס בבאר שבע. כך שעליכם לבחון את כל הסוגיות הללו ברצינות מרבית כדי להבין בדיוק מה מגיע לכם.

רוצים להיות בטוחים שאתם משלמים מס בגובה אופטימלי ונהנים מכל נקודות הזיכוי שמגיעות לכם? אל תשאירו פתח לאי וודאות ופנו לרואה חשבון על מנת לקבל ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להבין בדיוק מה עליכם לעשות. שירותיו של רואה חשבון שמנוסה בעסקאות מקרקעין יעזרו לכם עם כל השאלות ויובילו לביצוע עסקה חכמה.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +