Skip to content

מיסוי מקרקעין בבאר שבע

מיסוי מקרקעין בבאר שבע עם משרד ייעוץ מס מומלץ בבאר שבע

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

מיסוי מקרקעין באר שבע

תשלום אגרות מיסוי מקרקעין באר שבע ואף תשלום חובות, מקדמות ושוברים זה דבר שנמליץ לכם לעשות בייעוץ רואה חשבון בבאר שבע המתמחה בתחום המיסוי כדוגמת משרדינו – רויסמן חשבים.

יתרונות בייעוץ רואה חשבון המתמחה במיסוי מקרקעין בבאר שבע

  • רואה חשבון יוכל לעזור לכם לוודא שאתם מקבלים את כל נקודות הזיכוי שמגיעות לכם.
  • כך תוכלו להימנע מתשלומי מס גבוהים מכפי שצריך, וזה יוכל להקל עליכם מבחינה כלכלית בסופו של דבר.

כך שהכול מתחיל בהתנהלות חכמה והתייעצות עם רואה חשבון מנוסה. 

מעוניינים בייעוץ מיידי? אנא השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונשמח לחזור אליך בהקדם

 

רואה חשבון יוכל לעזור לכם גם בהגשת שומה או תיקונה במיסוי מקרקעין, כך שתוכלו לקדם את כל תהליך המיסוי ביעילות מרבית ולא להגיע למצב שבו אתם עושים דברים שאינכם בטוחים לגביהם בסופו של דבר. בחירה ברואה חשבון מנוסה זוהי הדרך הטובה ביותר לדעת שאתם מתנהלים נכון בהיבט המיסוי.

לידיעתכם – החזר ממוצע של מס שבח עומד על כ-10,000 ש"ח 

לשאלון בדיקת החזרי מס שבח – ניתן למלא שאלון קצר זה ואנו נחזור אלייך עם אפשרויות החסכון והחזרי המס הייעודיים שלך.

הצהרה על עסקת מקרקעין

כאשר אתם נמצאים לקראת ביצוע של עסקת מקרקעין, חלה עליכם החובה להצהיר עליה ברשות המיסים. רוב עסקאות המקרקעין מתבצעות על ידי עורכי דין אשר דואגים לעשות שימוש חכם בפטורים שנקבעו בחוק וזאת בנוסף לצד הפרוצדורלי, ובמקרים מסוימים עורך הדין מנסה להפחית ככל הניתן את המס הנדרש, זאת אם קבלת פטור לא מתאפשר.

אולי יעניין אותך גם >>> זקוקים ליועץ מס בבאר שבע?
                                  מס רכישה
                                  רואה חשבון בבאר שבע
 
                                 החזרי מס שבח 

רואה חשבון בקיא יותר בנושא החזרי מס ועל כן הוא מועדף על פני עורך דין

על אף זאת, צריך להבין כי בקיאותם של רואי חשבון בחוקי המיסוי הישראלי עשויה להיות עדיפה בכל הנוגע להשגת החזרי מס והפחתה בחבות מס שבח על ידי הגשת דוחות מס של שנים קודמות.

אל תשאירו אצלכם סימני שאלה מיותרים ותוודאו שאתם עושים כל שתוכלו על מנת לברר בדיוק מה מגיע לכם וכמה עליכם לשלם לרשות המיסים. התנהלות חכמה בהיבט הזה תוכל למנוע עוגמת נפש ולחסוך לכם סכומי כסף גדולים. כך שאתם רק צריכים לנקוט בצעדים הנכונים במקרה שלכם.

מיסוי מקרקעין באר שבע – פנו לרואה חשבון

  • יש לכם שאלות בתור רוכשים או מוכרים של  נכס?
  • אתם נמצאים לקראת עסקת מקרקעין וכעת אתם לא בטוחים לגבי המידע המשפטי או המיסוי שחל לגביכם?

כל שתצטרכו לעשות זה לפנות אלינו – אנו מתמחים בנושא של מיסוי מקרקעין, ואנו כבר נדריך אתכם לגבי המידע הרלוונטי ונסייע לכם בכל שנדרש.

תהליכי מיסוי מקרקעין בבאר שבע טומנים בחובם מידע רב שקשור בהיבטי המיסוי והמשפט. אם אתם נמצאים לקראת מכירה או רכישה של נכס, יהיה כדאי לכם לברר לעומק מה אתם יכולים לעשות על מנת לקבל את כל ההטבות שמגיעות לכם. אנו בטוחים שהתייעצות עם רואה חשבון תעזור לכם ותשתלם במידה רבה.

חשוב! תרומתו הייחודית של רואה חשבון בהחזרי המס

רואה חשבון יוכל להשיג עבורכם החזר מס שבח על ידי פטוריםקיזוזים וחלוקה של המס בין בני הזוג, קיזוז מס השבח לפי המס השולישימוש בנקודות זיכוי ובמגוון דרכים נוספות.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +