Skip to content

חברה בע"מ

פתיחה וניהול חברות בע"מ עם משרד רואה חשבון מומחה לחברות בע"מ

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

רבים לפני פתיחת עסק מתלבטים האם כדאי לפתוח תיק במסגרת עצמאי רגיל או במסגרת חברה בע"מ.

מה זה חברה בע"מ


חברה בע"מ היא גוף משפטי בפני עצמו, דבר המעניק הגנה (הרמת מסך כדי להגיע לבעלי המניות) ומאפשר תכנון מס רחב יותר.

עצמאי או חברה בע"מ – מה עדיף לי?
בדרך כלל עדיף לפתוח תיק עצמאי רגיל ועם צמיחת העסק להפוך לחברה בע"מ, אם כי ישנם מקרים שכדאי לשקול כבר בהתחלת הפעילות לפתוח את העסק כחברה בע"מ, כל מקרה לגופו.

יתרונות לחברה בע"מ

ישנו יתרון בחברה בע"מ אשר מאשר בהרבה מקרים תשלום מס נמוך יותר, גם מס הכנסה וגם ביטוח לאומי, הדבר מאשר להשאיר יותר כסף בעסק לצורך פיתוח וצמיחת העסק בלי צורך בהון זר. יש לשקול את היתרונות של החברה מול החיסרון העיקרי של הוצאות ניהול גבוהות יותר, חברה נדרשת להנהלת חשבונות כפולה אשר מאפשרת לעקוב אחרי תשלומים ותקבולים של העסק ופעילות בבנק של החברה. הנהלת חשבונות כפולה לעסקים מסוימים הופכת ליתרון כי כך כל תשלום שנעשה ולא יתקבל במשרדנו אנו מבקשים את החשבונית חיוב כדי להקטין את חבות המס.
כמו כן יש מקים שעסק נדרש בשל מחזור גבוה לנהל הנהלת חשבונות כפולה ובמקרה זה נעדיף בדרך כלל לפעול כחברה.
כפי שניתן להתרשם מהיתרונות והחסרונות ההחלטה לא פשוטה אך אנחנו יכולים לבדוק את הפעילות לשכם לשקול את היתרונות וחסרונות כדי לקבל את החלטה המתאימה לעסק שלכם.

השירותים שאנו מעניקים לחברות בע"מ הם:

– הדרכה וסיוע של פתיחת החברה ברשם החברות
– פתיחת תיקים לחברה בשלטונות המס
– ביצוע שוטף של הנהלת חשבונות של החברה
– דיווחים שוטפים למע"מ, מס הכנסה, וביטוח לאומי
– ייעוץ ולווי כדי לתכנן את המס בצורה המיטבית
– הכנת משכורות לעובדים ובעלי השליטה
– ייצוג מול הרשויות השונות
– הכנת מאזנים לחברה
– הגשת דוחות של בעלי המניות

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +