Skip to content

החזר מס שבח לגמלאים

החזר מס שבח לגמלאים מיועץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

החזר מס שבח לגמלאים ופנסיה


בגילאי הפרישה ובגיל השלישי, כאשר מבצעים עסקאות נדל"ן, חשוב לדעת כי החזר מס שבח לגמלאים מהווה זיכוי כספי לכל דבר. בגילאים אלו מגיעות למבצעי עסקאות הנדל"ן זכויות מסוימות שוויתור עליהן משמע ויתור על כסף בכיס.

במקרים בהם אזרחים מעל גיל 60 מבצעים עסקאות נדל"ן, חוקי המס בישראל מאפשרים לקבל הקלות מס וכן הטבות שונות. למשל, הטבות מס בגין מיסויי מקרקעין. חשוב לציין, אי בקשה של החזר מס שבח לגמלאים משמע ויתור על הזכויות של מבצעי העסקה. במילים אחרות, אם לא מבקשים (באופן מוסדר-בירוקרטית), אף אחד לא יתאמץ להעניק הטבות וכסף חזרה.

>>>> לבדיקת החזרי מס שבח בחינם וללא עלות ניתן למלא את השאלון בעמוד ואנו נסייע לכם בבקשתכם – למחשבון החזרי מס <<<<

מהו החזר מס שבח לגמלאים וכיצד מקבלים אותו?


מס שבח, כשמו כן הוא – מיסים אשר משולמים על ידי מוכרים של נכסים. המיסים האלו נקבעים בהתאם לסוג ההשבחה שהדירה עברה על ידי בעלי הנכס, מה שבתורו מוביל לעליית הערך של הדירה או הבית הפרטי.

כתוצאה מעליית הערך של הדירה, ניתן למכור אותה במחיר גבוה יותר, ועל כך (על ההשבחה) יש לשלם מיסים. נגיד מה שנגיד על הממשלות הקמות והמתחלפות פה, ממשלות ישראל מאז ומתמיד רק הלכו וחידדו את הכלים שבאמצעותם המדינה מעודדת מהלכים מסוימים.

במקביל, כלים אלו (כמו החזר מס שבח לגמלאים) מטיבים עם אזרחים בכל מיני סוגי סטטוסים בצורה של החזרים כספיים. וזהו החזר מס שבח לפנסיונרים, שלמעשה מאפשר עבורם לקבל החזרים על תשלומי מס שבח שבוצעו במעמד המכירה.

לאילו סעיפי החזר מס שבח תהיו זכאים כגמלאים?


בין אם מכרתם דירה בשנים האחרונות, או שמא שילמתם עליה מס שבח גבוה, ישנן סיבות שונות שבגינן ניתן לבקש החזר מס שבח על מכירת הדירה או כל נכס מקרקעין אחר, כגון מגרש, קרקע, חנות, משרד וכו'. ברוב המקרים ניתן להגיש בקשה עד 6 שנים ממעמד המכירה, כאשר ההטבות שיעמדו בפניכם יהיו הבאות:

הטבה אפשרית במקרים של ירושות ומתנות.
הטבות עבור בני זוג אשר מעוניינים לפצל את מיסי השבח שלהם.
הטבות בצורה של פריסות שבח שונות
הטבות ניכויי מס שונים
הטבת הזדכות על חלק מן הפחת.
אנשים שאינם בקיאים לעומק בכל מה שקשור להסדרים השונים, עלולים שלא לקבל את מלאו החזרי המס שבאמת מגיע להם. בכל מקרה בו אתם מעוניינים להגיש את הבקשה עבור פטור מס שבח לפנסיונרים ובני הגיל השלישי, מומלץ ראשית לקבל ייעוץ.

צרו קשר כעת עם משרד רואה חשבון – רויסמן חשבים, לקבלת מידע וייעוץ נוספים.

לידיעתכם, משרד רואה החשבון רויסמן חשבים מספק שירותי החזרי מס לגמלאים בפריסה ארצית וללא תלות במקום מגוריכם, משרדנו ממוקם בעיר באר שבע ואנו מתמחים בשירות לכל אזור הדרום ניתן לקבל מידע נוסף גם בעמודים אלו:


החזרי מס לגיל הזהב
החזרי מס באופקים
החזרי מס בנתיבות
החזרי מס בדימונה
החזרי מס בערד
החזרי מס בירוחם
החזרי מס בערבה
החזרי מס בדרום
>>>> לבדיקת החזרי מס שבח בחינם וללא עלות ניתן למלא את השאלון בעמוד ואנו נסייע לכם בבקשתכם – למחשבון החזרי מס <<<<

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +