Skip to content

החזר מס שבח בגבעתיים

החזר מס שבח בגבעתיים מיועץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור בהקדם

1
2
3
4

איך לקבל החזר מס שבח בגבעתיים ולמה חשוב להיעזר ביועץ מס מומחה

הידעת כי החזר מס שבח בגבעתיים גבוהים יחסית לשאר הארץ בשל עלויות הנדלן הגבוהות?

גבעתיים היא עיר מרכזית בישראל, הממוקמת בצפון תל אביב. העיר ידועה בשכונותיה המטופחות, במוסדות החינוך המצוינים שלה ובמגוון השירותים והבילויים שהיא מציעה.

בשל המיקום האטרקטיבי שלה, מחירי הנדל"ן בגבעתיים גבוהים יחסית. לכן, מכירת נכס נדל"ן בעיר יכולה להניב רווח משמעותי. עם זאת, חשוב לזכור כי מס שבח הוא מס הכנסה המוטל על רווחים ממכירת נכס נדל"ן, ויכול להגיע עד ל-50% מהרווח.

מהו חוק מס שבח?

על פי חוק מיסוי מקרקעין, כל מי שמכר נכס נדל"ן בישראל, חייב להגיש דיווח על המכירה למנהל מס שבח. הדיוווח כולל את פרטי הנכס, מחיר המכירה, מחיר הרכישה וכן נתונים נוספים. לאחר קבלת הדיווח, מנהל מס שבח יקבע את שיעור מס השבח שיש לשלם.

איך ניתן לקבל החזר מס שבח?

החזר מס שבח ניתן לקבל אם המכירה בוצעה במחיר נמוך ממחירו של הנכס בעת הרכישה, או אם המכירה בוצעה במחיר נמוך ממחירי השוק. כמו כן, ניתן לקבל החזר מס שבח אם המכירה בוצעה למטרות מסוימות, כגון מכירת דירת מגורים בידי תושב ישראל לצרכי מגורים.

דוגמאות להחזרי מס שבח

החזרי מס שבח יכולים להגיע לסכומים משמעותיים. לדוגמה, אם נמכרה דירת מגורים בגבעתיים במחיר של 2 מיליון ש"ח, והמחיר בעת הרכישה היה 1 מיליון ש"ח, ניתן לקבל החזר מס שבח בסך של 1 מיליון ש"ח.

חשוב לזכור כי הליך קבלת החזר מס שבח יכול להיות מורכב ומסורבל. על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה בקבלת החזר מס שבח, מומלץ להיעזר ביועץ מס המתמחה במיסוי מקרקעין.

ייעוץ מס מקצועי יכול לעזור לכם לקבל החזר מס שבח בגבעתיים במספר דרכים:

  • הגדלת הסיכויים לקבלת החזר מס שבח: יועץ מס מקצועי מכיר את חוק מיסוי מקרקעין ויכול לבחון את הנסיבות הספציפיות שלכם כדי להעריך את סיכוייכם לקבל החזר מס שבח.
  • הקטנת הבירוקרטיה: יועץ מס יכול לעזור לכם להגיש את הדיווח למנהל מס שבח באופן נכון ויעיל, וכך להקטין את הסיכוי לטעות שעלולה לגרום לדחיית הבקשה להחזר מס שבח או אפילו לשלילת שלה.
  • קבלת החזר מס שבח במהירות: יועץ מס יכול לעזור לכם לזרז את ההליכים לקבלת החזר מס שבח, כך שתקבלו את הכסף המגיע לכם במהירות האפשרית.

אם מכרתם נכס נדל"ן בגבעתיים, מומלץ לפנות לייעוץ מס מקצועי כדי לבדוק את הזכאות שלכם להחזר מס שבח.

דגשים חשובים

להלן מספר דגשים חשובים שכדאי לזכור בעת הגשת בקשה להחזר מס שבח בגבעתיים:

  • יש להגיש את הבקשה להחזר מס שבח תוך 5 שנים ממועד המכירה.
  • יש לצרף לבקשה את כל המסמכים הרלוונטיים, כגון: חוזה המכירה, נסח הטאבו, אישור על תשלום מס הרכישה וכן נתונים נוספים.
  • אם הבקשה להחזר מס שבח נדחית, ניתן לערער על החלטת מנהל מס שבח.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +