Skip to content

החזרי מס שבח ברמת גן

החזרי מס שבח ברמת גן מיועץ מס מומחה ומנוסה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

החזרי מס שבח ברמת גן

איך לקבל החזר מס מקסימלי ולמה חשוב להיעזר ביועץ מס

רמת גן היא אחת הערים היקרות בישראל למגורים, ולכן גם מכירת נכס נדל"ן בעיר יכולה להניב רווח משמעותי. עם זאת, חשוב לזכור כי מס שבח הוא מס הכנסה המוטל על רווחים ממכירת נכס נדל"ן, ויכול להגיע עד ל-50% מהרווח.

מהו חוק מס שבח?

על פי חוק מיסוי מקרקעין, כל מי שמכר נכס נדל"ן בישראל, חייב להגיש דיווח על המכירה למנהל מס שבח. הדיוווח כולל את פרטי הנכס, מחיר המכירה, מחיר הרכישה וכן נתונים נוספים. לאחר קבלת הדיווח, מנהל מס שבח יקבע את שיעור מס השבח שיש לשלם.

איך ניתן לקבל החזר מס שבח ברמת גן?

ישנם מספר רב של קריטריונים לקבלת החזרי מס שבח, ישנם עוד קריטריונים נוספים רבים וחשוב להדגיש כי כל מקרה לגופו ונדרשת בחינה ספציפית. להלן פירוט מספר קריטריונים לזכאות:

 • ביצוע פריסת מס השבח לשנים קודמות תוך ניצול מדרגות מס נמוכות
 • בעלי הפסדים בשוק ההון אשר ניתנים לקזז מול השבח
 • אנשים מעל גיל 60 אשר זכאים למדרגות מס מופחתות
 • זוגות אשר חולקים ביחד בנכס הנמכר
 • הזכאים לפטורים או הקלות לפי חוק מיסוי מקרקעין
 • בעלי נכסים הזכאים לשיעורים מס "היסטוריים", כלומר שיעורי מס מופחתים

יועץ מס מומחה למס שבח יכול לעזור בהחזרי מס שבח במספר דרכים:

 • הגדלת הסיכויים לקבלת החזר מס שבח: יועץ מס מקצועי מכיר את חוק מיסוי מקרקעין ויכול לבחון את הנסיבות הספציפיות שלכם כדי להעריך את סיכוייכם לקבל החזר מס שבח.
 • הקטנת הבירוקרטיה: יועץ מס יכול לעזור לכם להגיש את הדיווח למנהל מס שבח באופן נכון ויעיל, וכך להקטין את הסיכוי לטעות שעלולה לגרום לדחיית הבקשה להחזר מס שבח או אפילו לשלילה שלה. לדוגמה, יועץ מס יכול לעזור לכם לאסוף את כל המסמכים הרלוונטיים, להכין את הדיווח בצורה נכונה, ולעקוב אחר ההליכים עד לקבלת החזר המס.
 • קבלת החזר מס שבח במהירות: יועץ מס יכול לעזור לכם לזרז את ההליכים לקבלת החזר מס שבח, כך שתקבלו את הכסף המגיע לכם במהירות האפשרית. בנוסף, יועץ מס מומחה למס שבח יכול לספק לכם מידע עדכני על חוק מיסוי מקרקעין, ולעזור לכם להבין את הזכויות והחובות שלכם בעת מכירת נכס נדל"ן.

חשוב לזכור כי הליך קבלת החזר מס שבח יכול להיות מורכב ומסורבל. על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה בקבלת החזר מס שבח, מומלץ להיעזר ביועץ מס המתמחה במיסוי מקרקעין.

אם מכרתם נכס נדל"ן ברמת גן, מומלץ לפנות לייעוץ מס מקצועי כדי לבדוק את הזכאות שלכם להחזר מס שבח.

דגשים חשובים

להלן מספר דגשים חשובים שכדאי לזכור בעת הגשת בקשה להחזר מס שבח ברמת גן:

 • יש להגיש את הבקשה להחזר מס שבח תוך 6 שנים ממועד המכירה.
 • יש לצרף לבקשה את כל המסמכים הרלוונטיים, כגון: חוזה המכירה, נסח הטאבו, אישור על תשלום מס הרכישה וכן נתונים נוספים.
 • אם הבקשה להחזר מס שבח נדחית, ניתן לערער על החלטת מנהל מס שבח.

לסיכום, יועץ מס מומחה למס שבח יכול להיות גורם חשוב בהצלחתכם בקבלת החזר מס שבח. אם מכרתם נכס נדל"ן, מומלץ לפנות לייעוץ מס מקצועי כדי לבדוק את הזכאות שלכם להחזר מס שבח.

יועץ מס מומחה ומקצועי יוכל לעזור לכם להגיש את הבקשה להחזר מס שבח בצורה נכונה, כך שתוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם לקבלת החזר מס שבח מקסימלי ובמהירות.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +