Skip to content

החזרי מס שבח בבאר שבע

החזרי מס שבח מיועץ מס מומחה ומנוסה בבאר שבע

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור בהקדם

1
2
3
4

פונים לרואה חשבון להשגת החזרים גבוהים במס שבח


על מנת להשיג החזרי מס שבח שיהיו גבוהים, יהיה חשוב לפנות אל רואה חשבון אשר מבין לעומק את חוק מיסוי המקרקעין אשר נחשב למורכב במיוחד. בניגוד לעורך דין או בעל מקצוע אחרים אשר מציעים גם הם מענה בעניין השגת החזרי מס שבח, יש לקחת בחשבון כי רואה חשבון מתעסק אך ורק בנושא המיסוי, מגיש דוחות שנתיים למס הכנסה והוא יוכל להביא למיסוי מינימלי.

לאור זאת עליכם לעשות בשכל ולוודא כי אתם בוחרים אך ורק בשירותיו של רואה חשבון על מנת שיוכל להשיג עבורכם את ההחזר המשמעותי ביותר.
אולי יעניין אותך גם >>> זקוקים ליועץ מס בבאר שבע?
מס רכישה
רואה חשבון בבאר שבע

לבדיקת החזרי מס שבח ניתן למלא את השאלון בעמוד ואנו נסייע לכם בבקשתכם – למחשבון החזרי מס

לידיעתכם! החזר ממוצע של מס שבח יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים

החזר מס שבח בבאר שבע

מהו מס שבח?


חוק מיסוי מקרקעין מטיל את המס על הרווח (שבח) שנוצר כתוצאה ממכירתה של זכות במקרקעין.

תשלום מס שבח בגין עסקת מקרקעין מהווה מקדמה בלבד עבור מס הכנסה . כתוצאה מכך נגבה לעיתים מס ביתר , ועם

הגשת דוח שנתי ניתן לעיתים לקבל החזר מס שבח של עד עשרות אלפי ש"ח.

קיימת לעיתים האפשרות לתקן את השומות שהוגשו לשלטונות מיסוי מקרקעין, ולדרוש החזר.

בין המקרים העשויים להגדיל את הסיכוי לקבלת החזר מס שבח:

-אם שלמת מס שבח כתוצאה של מכירת נכס מקרקעין

-מכרת דירת מגורים שהושכרה בעבר ושילמת מס שבח

-שילמת שבח ולא הגשת דוחות למס הכנסה

-אם שלמת מס שבח וגילך מעל 60

לבדיקה מקיפה על אפשרויות נוספות להחזר מס שבח הינך מוזמן לפנות למשרדינו בעמוד צור קשר ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם.
רואה החשבון יוכל לסייע לכם להשיג החזרי מס שבח בעזרת שימוש בפטורים מסוגים שונים, נקודות זיכוי, קיזוז לפי המס השלילי ואף חלוקת מס השבח בין בני הזוג. בעצם האפשרויות הן רבות ומגוונות ורק צריך לפנות אל רואה חשבון מומחה אשר ידע בדיוק כיצד לסייע לכם מתוך ההבנה הנרחבת שלו.

הדרך הבטוחה להחזרי מס שבח

כל אחד מכם צריך להבין כי הדרך הבטוחה ביותר מבחינתו להשגת החזרי מס שבח גבוהים תהיה על ידי כך שתבחרו לפנות אל רואה חשבון בלבד. ההכרה המעמיקה של רואי החשבון את חוקי המיסוי הישראליים, והיכולת לגשת אל ההליך הפרוצדורלי מתוך ניסיון והבנה רבים יותר ביחס לעורך דין, יעזרו לכם בהשגת החזר מס שבח בהיקף המשמעותי ביותר.

בחירה נכונה ברואה חשבון או יועץ מס


לאחר כל שנאמר לעיל, כעת עליכם להבין כי יהיה חשוב מבחינתכם לוודא כי אתם פונים אך ורק אל רואה חשבון או יועץ מס אשר מתמצא בצורה מעמיקה בחוק מיסוי מקרקעין ונחשב לאחד שיודע להשיג בעבור הלקוחות שלו החזרים משמעותיים.

הרי הבחירה ברואה חשבון על פני עורך דין או בעל מקצוע אחר לשם השגת החזרים היא ברורה ומובנת, לצד זאת, לא פחות חשוב יהיה לבחון את היכולות הספציפיות והניסיון של רואה החשבון אליו אתם פונים, זאת מכיוון שלא כולם דומים. כך כל אחד מכם יוכל להשיג מענה מיטבי בעניין ההחזרים.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +