Skip to content

החזרי מס בערד

החזרי מס בערד מיועץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

תושבי ערד והסביבה אשר מעוניינים לבדוק את נושא החזרי מס בערד, מבצעים זאת על ידי בדיקה מקיפה שמבצעים אנשי המקצוע בתחום זה.

בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאיים בערד

לא קיבלת – לא שילמת

אם לא קיבלת החזר מס – לא תשלם עבור הבדיקה אפילו 1 ש”ח

אנו נדאג למקסם את ההחזר הכספי שלך ומלוא זכויותך באופן מקצועי ורחב היקף.

בדיקת זכאות מלאה ללא עלות ובחינם.
התשלום יתבצע רק במידה ותקבל החזר כספי לחשבונך.

כל שנדרש לעשות מבחינתך הוא להקדיש 3 דקות ולמלא את השאלון, במידה ואינך בטוח בתשובה מסויימת ניתן לדלג ואנו ניצור קשר.

לחץ למעבר לעמוד השאלון ולקבלת החזר מס

איך אדע אם מגיע לי החזר מס?

יש צורך לבצע בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים כדי להעלות את כל הנתונים לתוכנה ולראות מהי התוצאה שמתקבלת. לא אחת חשבי השכר מבצעים טעויות אנוש ואינם מחשיבים לכל עובד את כל נקודות הזיכוי המגיעות לו עקב סיבות שונות. אי קבלת הנקודות הללו גורר מצב שבו העובד משלם מס עודף ומשרד החזרי מס בערד, מבצע תחשיב מדויק ויכול להצביע על הסכום המדויק.

למה לא מחזירים לי את המס המיותר ששילמתי?

מס הכנסה מבצע תחשיבי מס משפחתיים שנתיים. לכן יש להגיש דוח אישי של שני בני הזוג, אשר כולל דוח על מלוא ההכנסות משכר ומכל גורם אחר. כמו כן יחושבו ההוצאות המוכרות במס כמו הפרשות לקופות גמל, קרנות פנסיה וקרן השתלמות.

העובדים המנוסים של החזרי מס בערד מבצעים בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים ומגיעים לתוצאה שהמס ששולם הוא תקין או שיש החזר מס. אם נוצר החזר מס, יכינו עובדי החזר מס בערד את הדוח האישי לשנה הרלוונטית עם כל המסמכים הנדרשים.

פקידי מס הכנסה מבצעים הצלבות של הנתונים על פי המידע הקיים בידיהם ואם הכול תקין הם מפיקים שומה ומעבירים את ההחזר הכספי ללקוח תוך פרק זמן קצר.

 

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +