החזרי מס בערבה

תושבי הדרום אשר מעוניינים לבדוק אם מגיע להם החזרי מס בערבה, מעבירים את מלוא המסמכים למשרד רואה החשבון, אשר מבצע את הבדיקה המעמיקה הנדרשת.

בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאיים בערבה

לא קיבלת – לא שילמת

אם לא קיבלת החזר מס – לא תשלם עבור הבדיקה אפילו 1 ש”ח

אנו נדאג למקסם את ההחזר הכספי שלך ומלוא זכויותך באופן מקצועי ורחב היקף.

בדיקת זכאות מלאה ללא עלות ובחינם.
התשלום יתבצע רק במידה ותקבל החזר כספי לחשבונך.

כל שנדרש לעשות מבחינתך הוא להקדיש 3 דקות ולמלא את השאלון, במידה ואינך בטוח בתשובה מסויימת ניתן לדלג ואנו ניצור קשר.

לחץ למעבר לעמוד השאלון ולקבלת החזר מס

החזרי מס – מדוע נוצר תשלום מס מיותר

שכירים רבים אינם מבינים איך נוצר תשלום מס עודף, אך יש לכך כמה גורמים. בדרך כלל הסיבות המובילות לכך מתגלות כאשר מבצעים בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים. אז מתברר לדוגמה שחשב השכר במקום העבודה עקב טעות אנוש לא העניק לעובד מסוים את מלוא נקודות הזיכוי המגיעות לו. במקרה זה משרד החזרי מס בערבה, מבצע את התחשיב המדויק לצורך הגשת דוח אישי לשנת מס זו.

החזר מס – תחשיב מס שנתי

בנוסף לכך התחשיב לגבי תשלום המס הוא שנתי ונקבע על פי מדרגות המס הקבועות לגובה השכר הספציפי. אך אם מסתבר בעת בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים של החזרי מס בערבה, שאחד מבני הזוג לא עבד לאורך כל השנה. אם לדוגמה אחד מהם התפטר ולקח לו כמה חודשים למצוא עבודה אחרת, הוא לא קיבל באותם חודשים שכר אלא דמי אבטלה בלבד. לכן בתחשיב השנתי הוא שילם מס מיותר וכדי לקזז אותו מגישים דוח אישי.

ברוב המקרים מס הכנסה בוחן הן את ההכנסות והן את ההוצאות בהתאם למידע שקיים בידיו ואם הכול תקין מופקת שומה שמועברת למשרד רואה החשבון והלקוח מקבל את ההחזר הכספי המגיע לו תוך זמן קצר יחסית.