Skip to content

החזרי מס בערבה

החזרי מס בערבה מיועץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

תושבי הדרום אשר מעוניינים לבדוק אם מגיע להם החזרי מס בערבה, מעבירים את מלוא המסמכים למשרד רואה החשבון, אשר מבצע את הבדיקה המעמיקה הנדרשת.

בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאיים בערבה

לא קיבלת – לא שילמת

אם לא קיבלת החזר מס – לא תשלם עבור הבדיקה אפילו 1 ש”ח

אנו נדאג למקסם את ההחזר הכספי שלך ומלוא זכויותך באופן מקצועי ורחב היקף.

בדיקת זכאות מלאה ללא עלות ובחינם.
התשלום יתבצע רק במידה ותקבל החזר כספי לחשבונך.

כל שנדרש לעשות מבחינתך הוא להקדיש 3 דקות ולמלא את השאלון, במידה ואינך בטוח בתשובה מסויימת ניתן לדלג ואנו ניצור קשר.

לחץ למעבר לעמוד השאלון ולקבלת החזר מס

החזרי מס – מדוע נוצר תשלום מס מיותר

שכירים רבים אינם מבינים איך נוצר תשלום מס עודף, אך יש לכך כמה גורמים. בדרך כלל הסיבות המובילות לכך מתגלות כאשר מבצעים בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים. אז מתברר לדוגמה שחשב השכר במקום העבודה עקב טעות אנוש לא העניק לעובד מסוים את מלוא נקודות הזיכוי המגיעות לו. במקרה זה משרד החזרי מס בערבה, מבצע את התחשיב המדויק לצורך הגשת דוח אישי לשנת מס זו.

החזר מס – תחשיב מס שנתי

בנוסף לכך התחשיב לגבי תשלום המס הוא שנתי ונקבע על פי מדרגות המס הקבועות לגובה השכר הספציפי. אך אם מסתבר בעת בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים של החזרי מס בערבה, שאחד מבני הזוג לא עבד לאורך כל השנה. אם לדוגמה אחד מהם התפטר ולקח לו כמה חודשים למצוא עבודה אחרת, הוא לא קיבל באותם חודשים שכר אלא דמי אבטלה בלבד. לכן בתחשיב השנתי הוא שילם מס מיותר וכדי לקזז אותו מגישים דוח אישי.

ברוב המקרים מס הכנסה בוחן הן את ההכנסות והן את ההוצאות בהתאם למידע שקיים בידיו ואם הכול תקין מופקת שומה שמועברת למשרד רואה החשבון והלקוח מקבל את ההחזר הכספי המגיע לו תוך זמן קצר יחסית.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +