Skip to content

החזרי מס בירוחם

החזרי מס בנתיבות מיועץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

עצמאים מגישים בכל שנה באמצעות משרד החזרי מס בירוחם את הדוח האישי למשרדי מס הכנסה. דוח זה כולל את כל הפעילות העסקית שלהם בשנה החולפת.

בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאיים בירוחם

לא קיבלת – לא שילמת

אם לא קיבלת החזר מס – לא תשלם עבור הבדיקה אפילו 1 ש”ח

אנו נדאג למקסם את ההחזר הכספי שלך ומלוא זכויותך באופן מקצועי ורחב היקף.

בדיקת זכאות מלאה ללא עלות ובחינם.
התשלום יתבצע רק במידה ותקבל החזר כספי לחשבונך.

כל שנדרש לעשות מבחינתך הוא להקדיש 3 דקות ולמלא את השאלון, במידה ואינך בטוח בתשובה מסויימת ניתן לדלג ואנו ניצור קשר.

לחץ למעבר לעמוד השאלון ולקבלת החזר מס

החזר מס – מה כולל דוח אישי בכל שנת מס

מי שהוא עצמאי, עוסק מורשה כולל את כל הכנסותיו מצד אחד. מצד שני הוא מעביר את כל ההוצאות הקשורות לעסק כמו אחזקת רכבים או קניית חומרי גלם ובנוסף לכך לצורך בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים הוא מעביר גם את כל האישורים על ההוצאות המוכרות שלו כמו הפרשות לקופות פנסיה, קרן השתלמות וקופת גמל.

אם העצמאי הוא נשוי, מצרפים לתחשיב גם טופס 106 של בת הזוג או את מלוא המידע על ההכנסות וההוצאות שלה, אם גם היא עצמאית. לאחר קליטת כל הנתונים עובד משרד החזרי מס בירוחם מעדכן את הלקוח, אם מגיע לו החזר מס ומה גובהו.

החזרי מס – העברת נתונים של התא המשפחתי

אם בעת בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים התברר כי קיים החזר מס, הדרך היחידה לקבל את הכספים היא באמצעות דוח אישי. העצמאי מחויב להגיש דוח זה בכל שנה והשכיר אינו חייב להגיש דוחות אישיים.

במסגרת הכננת דוח אישי על ידי רואה חשבון החזרי מס בירוחם, מבצעים בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים, מקלידים את כל הנתונים ומשדרים זאת למס הכנסה. אם קיימים החזרי מס גם עבור שש שנים קודמות, אפשר להכין דוח נפרד המכיל את נתוניה של כל שנה לצורך קבלת החזר.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +