Skip to content

החזרי מס בדימונה

החזרי מס בדימונה מיועץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

נושא תשלומי המס הוא נושא מורכב ולכן כדאי לבדוק את נושא החזרי מס בדימונה באמצעות משרד של רואה חשבון, אשר עובדיו בקיאים  בכל חוקי המס, כדי לבדוק זאת באופן מעמיק.

בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאיים בדימונה

לא קיבלת – לא שילמת

אם לא קיבלת החזר מס – לא תשלם עבור הבדיקה אפילו 1 ש”ח

אנו נדאג למקסם את ההחזר הכספי שלך ומלוא זכויותך באופן מקצועי ורחב היקף.

בדיקת זכאות מלאה ללא עלות ובחינם.
התשלום יתבצע רק במידה ותקבל החזר כספי לחשבונך.

כל שנדרש לעשות מבחינתך הוא להקדיש 3 דקות ולמלא את השאלון, במידה ואינך בטוח בתשובה מסויימת ניתן לדלג ואנו ניצור קשר.

לחץ למעבר לעמוד השאלון ולקבלת החזר מס

החזר מס – תשלום מס בתלושי השכר

לעיתים קרובות נוצר מצב שעובד מסוים אינו עובד לאורך כל השנה, כיוון שפוטר ולכן קיבל דמי אבטלה לאורך כמה חודשים, או אם עובדת ילדה ולכן לא עבדה כמה חודשים אך קיבלה דמי לידה. בעקבות שינויים מסוג זה נוצר מצב שהעובדים שילמו מס בתחשיב שנתי מלא אך  בפועל הם לא עבדו 12 חודשים, אלא פחות.

כאשר מבצעים בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים נוכחים לדעת אם המס ששולם הוא נכון או שעל פי התחשיב של החזרי מס בדימונה, מגיע למשפחה זו החזר של מאות או של אלפי שקלים.

איך מקבלים את כספי החזרי המס בחזרה

הדרך היחידה לקבלת הכספים היא באמצעות דוח אישי שנתי. העובדים המיומנים מכינים את הדוח השנתי ומצרפים את העתקי המסמכים הרלוונטיים עבור החזרי מס בדימונה, כמו טופסי 106 של שני בני הזוג, אישורים שנתיים על קבלת קצבאות ואישורים על הפרשת כספים לביטוחי חיים או מנהלים, קופות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. לאחר בדיקת החזרי מס לשכירים ועצמאים אפשר לדעת באופן מדויק מהו גובה המס המיותר.

נציגי מס הכנסה יבדקו את אמיתות הנתונים ואם הכול תקין, ההחזר יועבר תוך זמן קצר.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +