Skip to content

דוח שנתי מס הכנסה

הכנת דוח שנתי למס הכנסה עם משרד רואה חשבון מומלץ

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

כל עצמאי, בין אם הוא פועל כעוסק פטור או כעוסק מורשה, חייב בגשת דוח שנתי למס הכנסה. כמו כן בעלי מניות של חברות ושכירים בעלי הכנסות גבוהות נדרשים להגיש דוח.

כמובן קיימת הזכות להגיש דוח שנתי לכל שכיר/מקבל פנסיה שנוכה לו מס הכנסה ביתר במסגרת בקשה להחזר מס.

 

המועד החוקי שהוא עד ל-30.4 של השנה העוקבת אך משרדי רואי חשבון מקבלים אפשרות להגיש דוחות עד סוף שנה אם עמדו במכסות (אחוזי הגשה של כל מועד ומועד), זאת מפני שמשרד המשרת הרבה לקוחות ברור שלא יכול להגיש את כל הדוחות בסוף אפריל, עבודה של הכנת דוח היא מורכבת חשבונאית ומיסוית וכרוכה באיסוף מסמכים רבים על ידי הלקוחות ועבודה רבה על הנתונים הכספיים, תכנון מס ונצול ההטבות מס כדי להגיע לחבות המס המינימלית.

בדוח השנתי מגישים את כל ההכנסות של מי נרשם במס הכנסה, כולל ההכנסות של בן הזוג.

 

בין המסמכים העיקריים הדרושים להכנת דוח ניתן לציין:

– דוח רווח והפסד של העסק.

– טופסי 106 (הכנסות ממשכורת או קיצה של בני הזוג).

– אישורים על הפקדות לקרנות השתלמות, ביטוחי חיים וקרנות פנסיה.

– אישור מהבנקים על הכנסות וריבית ורווחי הון מניירות ערך (טופס 867).

– נתונים על הכנסות שכר דירה

– אישורים על ניכוי נס שניכו לעסק.

– אישורים על תרומות

– אישור תושב למי שגר בישוב הזכאי להנחה במס הכנסה.

– תעודת זכאות לתואר

– תעודת שחרור

– כל מסמך אחר אשר מעיד על הטבה נוספת אשר זכאים לה, קיימות הרבה הטבות בפקודה

וכמובן כל אחת מקבל את הדרכה ממשרדנו איזה מסמכים רלבנטים עבורו.

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +