Skip to content

בדיקת זכאות להחזר מס שבח

בדיקת זכאות להחזר מס שבח ממשרד ייעוץ מס מומחה

משרד רואה חשבון רויסמן מתמחה בחשבונאות ומיסוי לכל סוגי העסקים וחברות בע"מ. התמחויות ייחודיות נוספות למשרד בתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר. שירותי המיסוי וחשבונאות שלנו מתחילים מהבנת הצרכים הפיננסיים והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

בדיקת זכאות להחזר מס שבח – מי זכאי להחזר מס שבח?


אזרחים שמכרו לאחרונה נכס או נכסים, חשוב מאד שיבצעו בדיקת זכאות להחזר מס שבח באמצעות רואה חשבון שהוא מיומן בנישה זו. חשוב להדגיש כי עו"ד מוגבל ביכולות הטיפול שלו בנושאי החזרי מס – כך שרואה חשבון הוא האדם שיידע למצות את מקסימום החזרי המס המגיעים לך.

איך בודקים זכאות להחזר מס שבח?


הדרך המומלצת לבדיקת זכאות להחזר מס שבח היא לפנות לרואה חשבון, אשר עם ייפוי כוח יוכל להתחבר לבסיס הנתונים של רשות המיסים וכך לבדוק בצורה מהירה את הזכאות להחזר מס שבח, לאחר קבלת הנתונים השנתיים (טופסי 106) ומהמקומות שבהם עבדת או מהם קיבלת קצבה,(לחילופין במקרה שיש אצלך טופסי 106 של שני בני הזוג תוכל לשלוח אותם ללא צורך בייפוי כוח).

רואה החשבון ירכז את כל הנתונים בתוכנה ייעודית עבור הגשת הדוח השנתי, ינתח את כל האפשרויות ולהחזר הנגזרות ממצב האישי, מאופי העסקה ומההטבות המגיעות ללקוח ובתהליך הסימולציה הוא יראה אם ללקוח זה מגיע החזר מס שבח מקרקעין. במקרים רבים החזר מס שבח מגיע לעשרות אלפי שקלים וגם למאות אלפי שקלים וזאת על פי המקרה.

>>>> לבדיקת החזרי מס שבח בחינם וללא עלות ניתן למלא את השאלון בעמוד ואנו נסייע לכם בבקשתכם – למחשבון החזרי מס <<<<

בדיקה שנתית של תשלומי מס


תחשיב המס של כל אזרח הוא שנתי ולכן אם יש תקופות שבהן הוא לא עבד, קיבל דמי אבטלה או קצבה אחרת מביטוח לאומי, רף המס שנקבע לו בתחילת השנה אינו רלוונטי ולכן מגיע לו החזר מס. מעבר לכך כאשר חושבה המקדמה של מס שבח בעת מכירת הנכס, האוצר לא הביא בחשבון את זכאותם של כמה סקטורים לתשלום מופחת של מס שבח, או אי תשלום כלל.

הפחתה של מקדמת מס שבח


קביעה זו מתייחסת לאזרחים שהם למעלה מגיל 60 ולכן אחוז המס שהם משלמים הוא נמוך יותר. כמו כן לבעלי פטור מתשלום מס הכנסה עקב בעיה בריאותית, ולזוגות המוכרים את דירתם לאור הליך גירושים שהם עוברים. מעבר לכך משקיעים בשוק ההון אשר נגרמו להם הפסדים כספיים בשנת המס ורואה החשבון המומחה מבצע עבורם בדיקת זכאות להחזר מס שבח, מקזז את ההפסד מתוך הכספים ששולמו עבור מס שבח מקרקעין.

ברוב המקרים של הסקטורים האלה לאחר ביצוע בדיקת זכאות להחזר מס שבח, מסתבר שמגיע להם החזר כספי של סכומים גבוהים שמגיעים לעיתים לעשרות אלפי שקלים וגם למאות אלפי שקלים.
לאור זאת אנו נשמח לבדוק עבורכם את נושא החזר מס שבח באופן מעמיק וליידע אתכם מהו הצפי של החזר מס שבח דירה, כדי שנגיש עבורכם את הדוחות השנתיים לשנים האחרונות. כך תוכלו ליהנות מכספי החזר המס שיועברו די מהר לחשבון הבנק שלכם.

לידיעתכם, משרד רואה החשבון רויסמן חשבים מספק שירותי החזרי מס בפריסה ארצית וללא תלות במקום מגוריכם, משרדנו ממוקם בעיר באר שבע ואנו מתמחים בשירות לכל אזור הדרום ניתן לקבל מידע נוסף גם בעמודים אלו:
החזרי מס לגיל הזהב
החזרי מס באופקים
החזרי מס בנתיבות
החזרי מס בדימונה
החזרי מס בערד
החזרי מס בירוחם
החזרי מס בערבה
החזרי מס בדרום
>>>> לבדיקת החזרי מס שבח בחינם וללא עלות ניתן למלא את השאלון בעמוד ואנו נסייע לכם בבקשתכם – למחשבון החזרי מס <<<<

ייעוץ כלכלי

היעוץ הכלכלי המקצועי שמוענק ע"י רואה חשבון רויסמן יכול להביא לשיפור משמעותי ביכולת התכנון הפיננסי ובכך להפוך החלטות עסקיות למדוייקות ומשתלמות יותר ע"י קבלת החלטות המבוססות על ידע עדכני מלא

תכנון מס מתקדם

בזכות הניסיון העשיר של רויסמן ברשויות המס: תכנון מס מדוייק ומותאם אישית מסייע ללקוחות לחסוך כסף רב במיסים ובמיסוי כפול ובכך מסייע בהבראת עסקים.
תכנון מס יכול לסייע לך בחיסכון כספי, ליצר יציבות פיננסית וניהול פיננסי יעיל יותר בהמשך וכן בפיתוח עסקי כגון זיהוי אפשרויות השקעה, גיוס הון ועוד.

התנהלות מול הרשויות

המשרד הוקם ע"י רואה חשבון יוסף רויסמן לאחר שכיהן כ-25 שנה בתפקידים בכירים במס הכנסה. ניסיונו רב השנים במס הכנסה תורם רבות לאיכות השירות שמקבלים לקוחות המשרד. אנו מודעים למורכבות שבניהול מול רשויות המס. ניסיוננו העשיר יכול לפתור, לייעל ולקדם פעילות נכונה ויעילהמול רשויות אלו

30+ שנים ומאות לקוחות מרוצים

כעצמאי אני מקבל את שירותי ראיית החשבון והנהלת החשבונות ממשרדו של "רויסמן חשבונאות ומיסוי" במשך 10 שנים, הן בחברה בע"מ שבבעלותי והן כעוסק מורשה. כל תקופת עבודתנו יחד זכיתי תמיד לקבל שירות אדיב, מהיר ונעים ומעל לכל – מקצועי ביותר! ממליץ בחום!
ניסן אלון
מורגש הבדל משמעותי בשירות ראיית החששבון אצל רויסמן
יחס אישי ומקצועי, המשרד נותן שקט נפשי מההתמודדות עם שלטונות המס תוך עדכון שוטף, הייתי שנים אצל רואה חשבון אחר ניתן להרגיש את ההבדל.
אמויאל דוד
הקמת חממות בע"מ
צוות המשרד הכולל בראשותו של מריו רויסמן, מלווה אותנו כבר 10 שנה, הצוות מלווה אותנו בכל תחומי ניהול החשבונות, נותן לנו שרות מעולה מול הרשויות: מע"מ , מס הכנסה , וביטוח לאומי, מכין לנו לפי בקשותינו דוחות הנדרשים לטובת מימון העסק שלנו, מול מרכז ההשקעות בחקלאות , מול גופי המימון בנקאיים וחוץ בנקאיים, המשרד מרכז עבורנו שרות מקצועי, מענה לכל צורכנו ביעילות וזמינות רבה. על כך מודים לך ולאביך על המסירות הרבה בשרות המקצועי והחכם שלכם.
אביהר גיורא ופרדי נפתלי
חקלאים במושב חצבה בערבה

ההישגים שלנו - רוצה גם?

החזרי מס שבח ללקוחות
0 +
אחוזי הצלחה בייצוג תיקים
0 %
זמן תגובה ממוצע ללקוחות
0 דקות
התמחויות ייחודיות
0 +